TRIO ENERJİ

TRIO BATTERY

Edit Template

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

TRIOENERGY çatısı altında, EPSOL Enerji Mühendisliği ve Danışmanlığı liderliğinde kurulan TRIOBATTERY Lityum İyon Pil Montaj Tesisi, 20 yılı aşkın mühendislik ve proje danışmanlığı tecrübesini yenilenebilir enerji çözümleri ve yenilikçi teknolojiler ile birleştirerek, ekosisteme ve topluma katma değerli, temiz enerji uygulamaları sunmak üzere yola çıktı.

Vizyonumuz

Geleceğin enerji ihtiyaçlarını şekillendirme ve sürdürülebilir bir enerji geleceğine öncülük etme amacıyla inovasyon ve teknoloji temelli çözümler sunarak; dünya genelinde temiz, güvenilir ve erişilebilir enerji depolama sistemleri ile dönüşüm yaratma hedefinde olan firmamız, enerji verimliliğini artırmayı ve çevre dostu teknolojilerle gelecek nesillere temiz bir enerji mirası bırakmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Enerji sektöründe lider bir konuma ulaşma amacımız doğrultusunda müşterilerimize inovatif, güvenilir ve çevre dostu enerji depolama sistemleri sunarak küresel enerji dönüşümüne katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, adil ve destekleyici bir çalışma ortamı sağlayarak çalışanlarımıza değer veriyor; dünya genelinde çevresel ve sosyal sorumluluklarımızın bilincinde bir iş kültürü oluşturuyoruz.

Kurumsal Kimlik

Modern, yenilikçi ve güvenilir bir enerji çözüm ortağı olarak, şeffaf iletişim, teknolojiye dayalı yaklaşım ve çevresel sorumluluklarımızı ön planda tutan bir kurumsal kimliğe sahibiz. Müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve teknolojik mükemmeliyet, kurumsal değerlerimizin temelini oluşturur.

Hedefler

İnovasyon ve Teknoloji

Enerji depolama teknolojilerindeki son gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli olarak yenilikçi çözümler üretmek.

Hedefler

Sürdürülebilirlik

Çevresel etkileri minimize eden, geri dönüştürülebilir malzemeler ve enerji verimliliği odaklı ürün ve süreçleri benimseyerek sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak ve karbon ayak izimizi en aza indirmek.

Hedefler

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize özelleştirilebilir, güvenilir ve ekonomik enerji depolama çözümleri sunarak uzun vadeli müşteri memnuniyetini sağlamak.

Hedefler

Küresel Etki

Dünya genelinde enerji dönüşümüne katkıda bulunarak, uluslararası arenada tanınan bir enerji depolama markası olmak.

Hedefler

Çalışan Memnuniyeti

İşbirliğine dayalı adil bir çalışma ortamı sunarak, çalışma arkadaşlarımızın yeteneklerini geliştirmek ve motivasyonlarını artırmak

“Çevre dostu enerjinin üretilmesi, iletilmesi ve tüketicilere ulaştırılmasına destek olarak temiz enerji sektörüne katkıda bulunuyoruz.”

BİZE ULAŞIN

Merak ettiğiniz tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz

    triobattery

    tr_TRTürkçe